ماموریت


شرکت سیمین سپهر سپاهان، تولید کننده انواع محصولات غذایی با برند اصالت، در زمینه تولید، فروش و توزیع انواع شور، ترشی، زیتون، عرقیات سنتی، رب، سس، مربا، کنسرو، کشک، آبلیمو و آبغوره فعالیت می کند. استفاده از مواد اولیه مرغوب و تجربه و مهارت سازمان در تولید محصولاتی با کیفیت متمایز، همواره ما را به عنوان یک سازمان شاخص در صنعت غذایی کشور مطرح کرده است. ما در پی آن‌هستیم تا با تکیه بر کارکنان خلاق و متخصص، اصول و شیوه‌های ارزشمند گذشته را در کنار دانش و نوآوری امروز قرار دهیم و به پشتوانه ظرفیت‌های منحصر به فرد کشور، محصولات غذایی متنوع، با کیفیت و سازگار با زندگی امروز را بر سر سفره‌ خانواده‌های ایرانی بیاوریم و تجربه‌ی لذتی نوستالژیک به سبک مدرن را برای مخاطبان خود خلق کنیم. هدف ما پایبندی به ساختارها و اصول گذشته با نگاهی نوآورانه و متکی به علم روز است.

چشم انداز


برآنیم تا به عنوان برندی با اصالت و پیشرو در حوزه تأمین سبد غذایی باکیفیت و سازگار با زندگی امروز، با تسلط بر شیوه‌ها و فنون اصیل گذشته، در سراسر دنیا شناخته شویم؛ به نحوی که مخاطبان، بدون دغدغه و نگرانی، طعم لذت بخش سلامتی را تجربه کنند.

امید است بتوانیم در جایگاه الگوی کسب و کار در صنایع غذایی کشور باشیم و به یکی از برترین های این عرصه در کشور عزیزمان ایران تبدیل شویم.


ارزش ها


تاریخچه


دهه ۵۰
دهه ۶۰
دهه ۷۰
دهه ۸۰
دهه ۹۰

دهه ۵۰

تأسیس صنایع غذایی در انتهای دهه ۵۰ با هدف عرضه محصولات سالم و با کیفیت.
مربا اولین محصول تولید سلامت محور بود.

دهه ۵۰

دهه ۶۰

حضور در سطح شهر اصفهان بصورت مویرگی

دهه ۶۰

دهه ۷۰

تغییر خط تولید سنتی به مدرنیزه و گسترش فعالیت در استان اصفهان

دهه ۷۰

دهه ۸۰

توزیع محصولات اصالت و حضور قدرتمند برند اصالت در سطح کشور

دهه ۸۰

دهه ۹۰

صادرات به بیش از ۲۵ کشور دنیا و آغاز پروژه ساخت شهر اصالت

دهه ۹۰

افتخارات


در همه این سال‌ها، صنایع غذایی اصالت علاوه بر تامین نیاز داخلی با نگاهی کارشناسانه به بازارهای جهانی در عرصه صادرات به ۲۵ کشور دنیا از جمله کشورهای آسیا، اقیانوسیه و اروپا کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته که تندیس‌ها و افتخارات کسب شده، گواه این موضوع است